- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Oto biegowa kolaboracyjna kolekcja Satisfy x Our Legacy

Duet Satisfy x Our Legacy wybrał się na ostatni kolaboracyjny bieg w tym roku. Przed Wami ich wspólna kolekcja, z którą zapoznacie się poprzez poniższą galerię zdjęć.

Ze skandynawską marką Our Legacy mieliście ostatnio styczność przy ich kolaboracjach ze Stussy. Z kolei paryska marka Satisfy to spece od kolekcji stricte biegowych.

Patrząc na zdjęcia aż się w nas gotuje z nerwów, że za oknem jak nie deszcz, to śnieg, a pobiegać by się chciało.

W duchu ich zaangażowania w wyjątkowe tkaniny i wzornictwo, obie strony wybrały niektóre z ich ulubionych technologicznych tkanin i włączyli je do poszczególnych pozycji zaprojektowanych tak, aby wytrzymać szeroki zakres temperatur i warunków. Co ciekawe, ich wspólne propozycje wykonano wyłącznie z odzyskanych i poddanych recyklingowi tkanin. Każdy artykuł w tej kolekcji ma logo yin yang z odblaskowym nadrukiem.

W skład ich mini kolekcji wchodzą absolutne podstawy. Jest to bezrękawnik, t-shirt i longsleeve, a każda z tych pozycji w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej lub oliwkowej. Do tego zestawu dochodzą długie legginsy oraz krótkie szorty, a także bandana oraz czapka z daszkiem. Z kolei te pozycje pozostały jedynie w czerni.

Zanim udacie się do sklepu online po nowości z kolaboracji Satisfy x Our Legacy to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: