- Reklama -NIkeNIke

Sergio Tacchini z tenisową kolekcją na wiosnę i lato 2020

Początki brandu Sergio Tacchini datuje się już na 1966 roku, a teraz marka powraca z kolekcją na wiosnę i lato 2020 rok. Globalny dyrektor kreatywny Dao-Yi Chow z Public School New York ma nadzieję ożywić markę w Ameryce Północnej, i nie tylko, poprzez kolekcje utrzymane w poniższej stylistyce.

Kolekcja obejmuje między innymi dresy, lekkie kurtki oraz tenisowe koszulki i szorty. Designer w głównej mierze skorzystał z połączenia granatu z bielą, ale obok tego pojawia się również turkus oraz zieleń. Kolekcja zapewnia nam komfort noszenia zarówno podczas uprawiania sportu, jak i na co dzień. W ciuchach tej marki widywaliśmy między innymi Notoriousa B.I.G. czy Jay-Z, ale kierowana była głównie do tenisowych mistrzów jak Novak Djokovic, John McEnroe, Pete Sampras czy Gabriela Sabatini. Brand z korzeniami chce swoimi nowymi kolekcjami wyjść poza ścisłe ograniczenia tradycyjnej odzieży tenisowej, aby stać się podstawowym wyborem w codziennym użytkowaniu.

Zerknij na poniżej załączone zdjęcia i zapoznaj się z nowościami od Sergio Tacchini.

lookbook Sergio Tacchini ss20 1 lookbook Sergio Tacchini ss20 2 lookbook Sergio Tacchini ss20 3 lookbook Sergio Tacchini ss20 4 lookbook Sergio Tacchini ss20 5 lookbook Sergio Tacchini ss20 6 lookbook Sergio Tacchini ss20 7 lookbook Sergio Tacchini ss20 8 lookbook Sergio Tacchini ss20 9 lookbook Sergio Tacchini ss20 10 lookbook Sergio Tacchini ss20 11 lookbook Sergio Tacchini ss20 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: