- Reklama -NikeNike

Jordan Brand wypuszcza wspólną kolekcję z Shelflife

Kojarzycie wyjątkowe Air Jordan 2 wydane przez duet Shelflife x Jordan Brand zaledwie kilka tygodni temu? Okazuje się, że wspomniana dwójka zaprojektowała wspólnie niewielką kolekcję odzieży!

Marka Jordan współpracuje ze sklepami partnerskimi z najciekawszych pod względem kulturalnym miejsc na świecie. Promuje wyjątkowe sklepy sprzedające sneakersy oraz społeczności z nimi związane, od Detroit po Południową Afrykę i Filipiny.

Współpraca z Shelflife, przodującym sklepem ze sneakersami i odzieżą uliczną w Południowej Afryce jest inspirowana filozofią TEAM ONLY . To pierwsza współpraca marki Jordan z afrykańską firmą – stanowi ona ukłon w stronę jednoczenia się z innymi i odnajdywania swojej społeczności.

Rezultatem wymiany pomysłów pomiędzy wspomnianą dwójką jest niewielka kolekcja odzieży, która obejmuje zaledwie dwie pozycje.

Jest to bluza wykonana z niezwykle miękkiego materiału ozdobionego subtelnym logo i efektem sprania na całej powierzchni, który nadaje ubraniu wyblakły styl retro. Tuż obok mamy niezwykle miękkie i stylowe spodnie dresowe. Wykonane one są z grubej dzianiny z efektem sprania na całej powierzchni. Dodatkowo ozdobione je logo nawiązującym zarówno do marki Jordan, jak i cenionego sklepu obuwniczego Shelflife z Południowej Afryki.

Premiera wspólnej kolekcji Shelflife x Jordan Brand odbędzie się poprzez Nike SNKRS w dniu 6 stycznia.

Lookbook Shelflife x Jordan brand Spring 2023 1 Lookbook Shelflife x Jordan brand Spring 2023 2 Lookbook Shelflife x Jordan brand Spring 2023 3 Lookbook Shelflife x Jordan brand Spring 2023 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: