- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

s.k. manor hill przedstawia swoje propozycje na wiosnę i lato

Po krótkiej przerwie powracamy do nowojorskiej marki s.k. manor hill, która zapoznaje nas dokładniej ze swoją wiosenno letnią kolekcją. Świeże propozycje przedstawiono poprzez serię studyjnych fotografii.

Większość kolekcji została wyprodukowana lokalnie, w historycznej części miasta zajmującej się od lat odzieżą. Firma skupiła się na wykorzystaniu tkanin z włókien naturalnych i na zrównoważonych praktykach produkcyjnych.

Na sklepowych półkach widzimy wiele bawełnianych i lnianych propozycji, które zabarwiono w spokojnych odcieniach różu, pomarańczu, kremu i beżu, jak również w odcieniach bieli i czerni.

W ofercie pojawiają się w głównej mierze luźno skrojone spodnie, które możemy śmiało zestawić z koszulami, a następnie dopełnić kapeluszem, torbą i akcesoriami. Dochodzą do tego krótkie szorty, topy i marynarki. Ciekawe są również siateczkowe kamizelki.

Nowości od ekipy s.k. manor hill jest już dostępna w ich sklepie internetowym. Zanim się tam udacie to proponujemy zapoznać się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: