- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook SK Posse (Wiosna / Lato 2016)

Lookbook SK Posse (Wiosna / Lato 2016)

Mieliśmy już do czynienia z zajawką wiosenno-letniej kolekcji od polskiej firmy SK Posse a teraz przyszła pora na pełny lookbook w formie zdjęć. Powiemy Wam w tajemnicy, że naprawdę mocno jaramy się SK Posse, dlatego jeśli tylko mamy okazję wspomnieć o tej ekipie to bez wahania to robimy.

Sam lookbook jest dojrzały i bardzo klimatyczny. Nie jest to typowy zlepek zdjęć. Widać, że osoby które odpowiadają za ten projekt wiedzą z czym to się je. Natomiast, jeśli chodzi o najważniejszy dla nas element, czyli asortyment to tutaj również jest wysoko, mimo że sam zestaw nie jest zbyt obszerny. Dzięki temu zabiegowi, każdy ciuch wykonany jest z olbrzymią starannością. Do wyboru mamy bluzy typu hoodie w wariancie czarnym lub białym. Każda z nich wyposażona jest w charakterystyczną, mroczną grafikę, umieszczoną na plecach. W sumie podobnie ma się sprawa z koszulkami – każdy t-shirt to inna, również mroczna bajka.

Zdecydowanie kibicujemy StraightKrukt Posse i odsyłamy Was na ich oficjalną stronę internetową, gdzie całość jest już dostępna on-line. Udanych zakupów!

SK_FRONTCOVER SK_SS_16_LOOKBOOK_1 SK_SS_16_LOOKBOOK_2 SK_SS_16_LOOKBOOK_3 SK_SS_16_LOOKBOOK_4 SK_SS_16_LOOKBOOK_5 SK_SS_16_LOOKBOOK_6 SK_SS_16_LOOKBOOK_7 SK_SS_16_LOOKBOOK_9 SK_SS_16_LOOKBOOK_10 SK_SS_16_LOOKBOOK_11 SK_FRONTBACK_COVERS

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: