- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Skulls x Foreign Family (Lato 2013)

Lookbook Skulls x Foreign Family (Lato 2013)

Znana głównie z produkcji nakryć głowy, marka Skulls nawiązała właśnie ciekawą współpracę z Foreign Family. Efektem wspólnego połączenia sił jest najnowsza kolekcja, która przeznaczona jest na lato tego roku. Jednak na tym nie koniec zabawy, bowiem do całości zdecydowano się jeszcze dorzucić lookbook w postaci zdjęć – trzeba przyznać, że uchwycono tutaj fajny miejski klimat.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to składa się on głównie z następujących elementów garderoby – koszulek, które możemy podzielić na zwykłe t-shirty i popularne „pocket tee” oraz nakrycia głowy typu Snapback i 5-panel. Oczywiście nie zabraknie tutaj ciekawych wzorów, a całość raczej utrzymana jest w klasycznych kolorach jak czerń i odcień szarości – na tym tle zdecydowanie wyróżnia się jedynie pomarańczowa czapka oraz kieszonka.

Co do dostępności to już teraz możecie rozglądnąć się za tym świeżym zestawem odzieżowym. Oczywiście sprawdźcie oficjalną stronę internetową Skulls, ale także nie zapomnijcie o Foreign Family.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: