- Reklama -NikeNike

Sprawdź lookbook najnowszej kolekcji Sprandi utrzymanej w minimalistycznym stylu

Podczas, gdy w modzie królują intensywne kolory, a wszyscy zachwycają się stylem Y2K, projektanci coraz częściej zaczynają spoglądać w kierunku prostych rozwiązań rodem z lat ‘90. Marka Sprandi bacznie obserwuje aktualne trendy, wpisując je w swoje kolekcje w stylu athleisure. Zgodnie z duchem współczesnego minimalizmu, w tym sezonie otrzymujemy od marki basicowe propozycje.

Proste, oversizowe bluzy i t-shirty uzupełnione o logo Sprandi są serwowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Obowiązkowym elementem stylu athleisure w jesiennym wydaniu będą również wygodne zestawy dresowe w stonowanych kolorach. W oczekiwaniu na chłodniejsze dni, marka uzupełniła swoją kolekcję o ciepłe kurtki.

Na tym jednak nie poprzestano. Przygotowano również szeroką ofertę ubrań i dodatków dla najmłodszych. Dziecięce propozycje również cechują proste sportowe kroje w minimalistycznym wydaniu. Tu również znajdziemy minimalistyczne bluzy, t-shirty, spodnie czy szorty.

W najnowszej kolekcji nie zabraknie również sneakersów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które utrzymano w koszykarskim stylu. Marka proponuje swoje modele w odcieniach szarości, niebieskiego czy brązu. Tegorocznej jesieni Sprandi nie rezygnuje również z białych klasyków, które będą doskonałą bazą każdej stylizacji.

Wyjątkowym akcentem najnowszej kolekcji będą sportowe zegarki. Do tego dochodzi stylowy plecak Sprandi oraz popularne i lubiane nerki. Kropką nad i mają być skarpety, czapki z daszkiem oraz stylowe bucket haty.

Za zdjęcia do najnowszego lookbooka odpowiada duet Frankiewicz&Rozniata.

Kolekcja Sprandi dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: