- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook Spring Breakers x Opening Ceremony (Wiosna 2013)

Lookbook Spring Breakers x Opening Ceremony (Wiosna 2013)

Film „Spring Breakers” to jeden z najgorętszych tytułów tego roku. Nic w tym dziwnego skoro wreszcie mamy okazję zobaczyć „Aniołki Disneya” w nieco bardziej dorosłym wydaniu, a w dodatku za kamerą stanął sam Harmony Korine – znany m.in. z kultowego już „Gummo”.

Ze względu na popularność tego tytułu, marka Opening Ceremony przy swojej najnowszej, wiosennej kolekcji, która nosi nazwę 4Ever, w całości inspirowała się wyżej wymienioną produkcją. Ale na tym nie koniec zabawy, ponieważ w tym przypadku dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj zdecydowanie zwiewne ubrania z plażowym klimatem. W oczy rzucają się różne warianty kolorystyczne bluz z kapturem. Do tego dochodzi paleta koszulek – zarówno tank topy, jak i polówki. Ponadto, uzupełnieniem są szorty, chusty, cienkie spodenki oraz stroje kąpielowe. Jak można się zorientować, ten zestaw odzieżowy skierowany jest do mężczyzn oraz kobiet.

Obecnie produkty te dostaniecie na oficjalnej stronie internetowej Opening Ceremony.

spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-2 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-3 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-4 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-5spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-6 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-7 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-8 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-9spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-10 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-11 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-12 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-13spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-14 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-15 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-16 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-17spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-18 spring-breakers-x-opening-ceremony-4ever-lookbook-19

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: