- Reklama -NikeNike

STAMPD przedstawia kolekcję podróżną na otwarcie 2023 roku

Gdy przygotowujemy się do końca 2022 roku, planowanie podróży nieuchronnie trafia na naszą „to-do list” w momencie zerkania na nasz coroczny wypad – gdzieś daleko w nadziei na dobry wypoczynek i relaks. Zestawy podróżne są istotną częścią sezonowych kolekcji STAMPD, a dziś poznacie pakiet na początek 2023 roku.

Chris Stamp, założyciel marki, sam jest zapalonym podróżnikiem, dlatego tworzenie odpowiednich asortymentów dla jego kolekcji podróżnych jest najwyższym priorytetem podczas projektowania.

Tym razem Stampd prezentuje kolekcję kurortową, której kolorystyka i tkaniny mają szerszą wszechstronność, nadającą się do noszenia w różnych miejscach podróży, czy to tropikalnych, umiarkowanych, wielkomiejskich czy wiejskich.

Wprowadzono nowe nadruki i kolory, w tym nadruk Light Cloud — monochromatyczną interpretację pochmurnego nieba, które jest jasne, a jednocześnie nastrojowe. Uspokajający szaro-popielaty „przydymiony” kolor został również wprowadzony do niektórych z najbardziej lubianych sylwetek kalifornijskiej marki, dzięki czemu koordynacja wielu strojów (zarówno z dawnymi, jak i obecnymi przedmiotami marki) jest niezwykle łatwa. Na koniec dodano odrobinę morskiego błękitu.

Opcje odzieży wierzchniej dla podróżującego są bardzo solidne, zapewniając sporą ofertę w różnych sylwetkach, gramaturze materiału i użyteczności. Wszystkie propozycje są łatwe do zestawienia warstwowego, albo na lekkich dzianinach, albo pod obszernymi płaszczami. Każda pozycja oferuje pragmatyczną koordynację, niezależnie od tego, czy jest to krój kurtki bomberki, czy rozpinanej bluz dresowej.

Pierwszy drop kolekcji STAMPD Resort na wiosnę 2023 odbył się 12 listopada w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: