- Reklama -NikeNike

Stone Island – poznajcie bliżej jesienno zimową kolekcję Ghost Pieces

Świat mody ulicznej znów zostaje oczarowany najnowszą kolekcją Stone Island, nazwaną „Ghost Pieces” na sezon jesień-zima 2023.

Kolekcja, zaprezentowana w krótkim filmie i lookbooku, całkowicie monochromatyczna wprowadza filozofię ton sur ton na nowy poziom.

Jedną z najważniejszych nowości jest wprowadzenie nowego odcienia „bark” obok klasycznej palety neutralnych barw. Nowoczesność i funkcjonalność tej kolekcji przejawiają się w detalach, które dosłownie rozpuszczają się w samym ubraniu, tworząc elegancką jednobarwną całość. Nawet logo jest utrzymane w jednym kolorze, co podkreśla spójność kolekcji.

Innowacyjna tkanina O-VENTILE® z 100% organicznej bawełny powraca do kolekcji Stone Island. Opracowana w Wielkiej Brytanii tkanina jest rezultatem starannego splotu najdłuższych włókien bawełny, co sprawia, że tkanina jest oddychająca i wodoodporna – doskonała na zimowe dni.

W kolekcji znajdziemy także wysokiej jakości wypełnienie z puchu oraz izolację PrimaLoft®, a swetry nawiązują do archiwalnych tekstur, co jest hołdem dla tradycji marki.

Kolekcja „Ghost Pieces” to perfekcyjne połączenie minimalistycznego designu, funkcjonalności i innowacji – to wszystko, co kochamy w Stone Island. Nowości szukajcie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: