- Reklama -NikeNike

Stone Island wydaje kolekcję „Stellina”

W sprzedaży pojawiła się właśnie nowa kolekcja ubrań „Stellina”, za która odpowiadają projektanci kultowej włoskiej marki Stone Island.

Przed Wami zestawienie produktów o czystych liniach i miejskim stylu, które zapewniają wysoką wydajność. Z nowościami możecie się zapoznać zarówno poprzez klimatyczny materiał video ze świetnym podkładem muzycznym, jak również poprzez galerię zdjęć znajdującą się w dalszej części wpisu.

Kolekcja bazuje na najnowszym materiale 3L BIO-BASED NYLON S.I. STELLINA

Jest to trójwarstwowa tkanina, która zapewnia doskonałą wydajność. Zewnętrzna warstwa wykonana jest z nylonu tela z 60% bio-polimerów i 40% tradycyjnego nylonu. Materiał jest laminowany z wewnętrzną oddychającą, wiatroszczelną i wodoodporną membraną, którą chroni biegnąca po powierzchni poliestrowa warstwa odporna na przetarcia.

Wspomniany materiał wykorzystano przy dwóch nowych kurtkach, którym towarzyszą kamizelki z izolacją Primaloft. Do tego dochodzą jeszcze zwykłe bluzy, koszule wierzchnie, bluzy z kapturem oraz spodnie.

Paleta barw, na której oparto prezentowane projekty, obejmuje biel, jasny błękit, jak również czerń oraz kolor śliwkowy.

Kolekcja została stworzona dla osób, które chcą nosić coś, co wygląda świetnie, ale jednocześnie oferuje wysoką wydajność i funkcjonalność.

Nowości z kolekcji Stone Island „Stellina” są już dostępne w ich sklepie online.

Lookbook Stone Island Stellina Spring 2023 1 Lookbook Stone Island Stellina Spring 2023 2 Lookbook Stone Island Stellina Spring 2023 3

Lookbook Stone Island Stellina Spring 2023 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: