- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Streetwear Stone Island wypuszcza video z jesienno zimową kolekcją na 2020 rok

Stone Island wypuszcza video z jesienno zimową kolekcją na 2020 rok

Zaledwie kilka dni temu mogliście się zapoznać z galerią zdjęć prezentującą jesienno zimową kolekcję Stone Island, a włoski brand ma już dla nas kolejny materiał promocyjny.

Przed Wami studyjne video utrzymane w świetnym klimacie dzięki ciekawym ujęciom i jeszcze lepszej muzyce towarzyszącej modelom. Załączony poniżej klip prezentuje szeroką gamę odzieży, z której znany jest włoski brand, od technicznej odzieży wierzchniej po starannie wykonane dzianiny.

W nadchodzącym sezonie Stone Island, a raczej jego designerzy postanowili progresywnie podejść do tematu kolorów i oprócz tradycyjnych ciemnych i szarych barw do kolekcji włączono propozycje chociażby w kolorze żółtym, bordowym czy purpurowym co przełożyło się na bardziej dynamiczny klimat kolekcji.

Oprócz oczywiście odzieży wierzchniej spora część video prezentuje również rozmaite dzianiny i swetry. Wykorzystano tu między innymi wełnę jagnięcą pozyskiwaną z merynosów hodowanych w australijskim mieście Geelong. Wełna ta jest cienka i bardzo miękka. Uchodzi za najdelikatniejszą wełnę owczą na świecie.

W kolekcji znajdziemy również bogatą ofertę pośród bluz, również tych z kapturem czy t-shirtów, które utrzymano w zużytej i wyblakłej stylistyce, dzięki czemu śmiało można przypiąć metkę vintage.

Nowości od Stone Island możecie szukać w ich oficjalnym sklepie pod tym linkiem.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: