- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Story mfg. przedstawia jesienno zimową kolekcję „Try Try Try”

Saeed Al-Rubeyi i jego żona Katy uchylają rąbka tajemnicy i już teraz przedstawiają jesienno zimową kolekcji swojej marki Story mfg. Brytyjski brand zapoznaje nas z kolekcją „Try Try Try” poprzez serię kilkudziesięciu studyjnych fotografii.

Nazwa kolekcji odnosi się do ciągłego poszukiwania i sprawdzania różnych metod i technik barwienia czy ręcznej produkcji. Przesłanie jest czysto pozytywne: nie poddawaj się i nie bądź surowy dla siebie, próbuj!

Przechodząc do samej kolekcji – podobnie jak to było przy poprzednich zestawach, tak i teraz Saeed i Katy serwują nam luźno skrojone i przerozmiarowane propozycje. Są to głównie spodnie, swetry i koszule, którym towarzyszą lekkie kurtki i bluzy.

Spora część kolekcji jest zaczerpnięta z wojska. Propozycje pierwotnie zaprojektowane do walki, zostały przerobione z posthipisowską łatwością: kurtki polowe są odświeżone sztruksem, patchworkiem i mnóstwem kieszeni, podczas gdy spodnie bojówki są farbowane i czasami akcentowane symbolami życzliwości.

Na koniec wspomnimy, że ich propozycje nie są po prostu odtwarzane, ale wytwarzane z rzemieślniczą starannością i precyzją. W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, a taką otrzymamy od tego brytyjskiego brandu. Mało tego! Cała kolekcja marki jest naturalnie barwiona przy użyciu starożytnych roślin i barwników.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Story mfg. wpadną do ich sklepu online podczas tegorocznych wakacji. Zatem poświęć kilka chwil i sprawdź poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: