- Reklama -NikeNike

Studio Nicholson: Komfort to droga do pewności siebie

Komfort jest kluczem do pewności siebie. Czucie się swobodnie w ubraniach, które nosimy, jest niezwykle ważne, a kolekcja Studio Nicholson na jesień i zimę 2023 roku celebruje swobodę, praktyczność i pewność siebie w ubiorze męskim.

Nick Wakeman, założycielka marki, jak co sezon, tak i teraz serwuje nam wyrafinowaną kolekcję, gdzie mniej znaczy więcej. Sylwetki są silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, skupiając się na ramionach – projektantka nie boi się nawiązać do zapomnianej miłości do dobrego kołnierza. W równych częściach sportowa i wyrafinowana, cała kolekcja przesiąknięta jest akademickim smakiem Nowego Jorku z lat 80.

Kolory są filmowo stonowane: Teak, Tapenade, Oak i Black Olive, a do tego wyluzowane brązy. Dodatki jasnoniebieskiego wprowadzają sportową lekkość do kontynuacji granatu, indygo i czerni. Taśmy i sznurki spotykają się z tkaninami z pudrowego nylonu i sportowymi bawełnami. Porównuj i kontrastuj. Czyste cięcie, dynamiczny wolumen opracowany z inteligentnie wybranych, trwałych tkanin – to nowy rozdział w modowej garderobie modułowej, gwarantujący radość w momencie spadku temperatury.

Nadchodzącym nowościom przyjrzysz się dokładniej poprzez poniższą galerię zdjęć. Jeśli coś wpadnie Ci w oko to szukaj tego w internetowym sklepie Studio Nicholson.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: