- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook Stussy (Lato 2013)

Lookbook Stussy (Lato 2013)

Trzeba przyznać, że marka Stussy w tym roku wypuściła kilka ciekawych propozycji odzieżowych. Obok autorskich kolekcji, nie zabrakło również wielu kolaboracji. Natomiast, dzisiaj mamy okazję sprawdzić letni zestaw odzieżowy, a dla lepszej promocji do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć – wykonano jest w dość prosty sposób, bowiem są to w zasadzie tylko studyjne fotografie.

Ale, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj spory wybór koszulek, które wyposażone są w zarówno napis Stussy, jak i logo nawiązujące do tej firmy. Do tego dochodzą koszule z krótkim rękawem – nie zabraknie motywu w lamparcie cętki, kratę czy kilku pokręconych wzorów. Całość uzupełniają spodnie (m.in. pokryte kamuflażem), krótkie spodenki oraz czapki typu Bucket Hat i 5-panel.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Stussy.

mens-lookbook-summer13-beachcamo1 mens-lookbook-summer13-catflower mens-lookbook-summer13-cheetahlink mens-lookbook-summer13-hombre mens-lookbook-summer13-jumboskull mens-lookbook-summer13-map-bucket1 mens-lookbook-summer13-mapshirt mens-lookbook-summer13-plaidbucket mens-lookbook-summer13-squaretee mens-lookbook-summer13-sslinkfade mens-lookbook-summer13-storytime mens-lookbook-summer13-summercampshirt mens-lookbook-summer13-wildlife-campcap mens-lookbook-summer13-wildlilfe-shirt mens-lookbook-summer13-zigzag

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: