- Reklama -NikeNike

Oto lookbook z kolaboracyjną kolekcją Stüssy x Dries Van Noten

W kolaboracyjnej kolekcji Stüssy x Dries Van Noten mogliście się dowiedzieć już kilkukrotnie, czy to z naszego Instagramu, czy też edytorialu, którego bohaterem był Flea z Red Hot Chilli Peppers.

Dziś powracamy do tematu, ponieważ kalifornijska legenda streetwearowej sceny wrzuciła do sieci zdjęcia z lookbooku prezentującego nachodzącą kolekcję. Tradycyjnie już, za zdjęcia odpowiadał Antosh Cimoszko.

Wspomniana powyżej dwójka eksploruje klasykę, bawiąc się zarówno subtelnymi, jak i nieoczekiwanymi kolorami, żywymi nadrukami i proporcjami, a wszystko to po to, aby stworzyć kompletną garderobę.

Odzież wierzchnia, kurtki bomberki i koledżówki, bluzy z kapturem, bluzy z okrągłym dekoltem, a także czapki, luźne spodnie i kamizelki są wykonane z mieszanki technicznych i bardziej klasycznych materiałów, takich jak sztruks i skóra. Kultowe motywy pojawiają się w nowy sposób, a elementy jak garniturowy zestaw w paski i odważne motywy wizualne popychają wizję projektu do przodu.

Wspólna kolekcja Stüssy x Dries Van Noten będzie dostępna na całym świecie w wybranych sklepach stacjonarnych kalifornijskiego brandu, wybranych lokalizacjach Dover Street Market, a także w sklepach Dries Van Noten. Do tego dochodzi możliwość zakupu poprzez ich strony internetowe eu.stussy.com i driesvannoten.com. Drop ustawiony jest na piątek, 18 listopada 2022r.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: