- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Stussy x Krink x Faces & Laces x Kixbox (Jesień /...

Lookbook Stussy x Krink x Faces & Laces x Kixbox (Jesień / Zima 2013)

Marka Stussy standardowo nie zwalnia tempa. Wczoraj mogliśmy sprawdzić jej najnowszy zestaw odzieżowy, a dzisiaj w akcji zobaczymy współpracę z aż trzema instytucjami: Krink, Faces & Laces i Kixbox. Ponadto, by lepiej wypromować tę kolaborację, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Warto również dodać, że motywem przewodnim jest tutaj graffiti. Co do asortymentu nie jest on zbyt obszerny, ale jest konkretny. Znajdziemy tutaj kilka koszulek oraz bluzę z kapturem, a do tego dochodzą jeszcze dwa crewnecki. Uzupełnieniem jest sukienka, także jak widać – zarówno mężczyźni, jak i kobiety znajdą coś dla siebie.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to zajrzyjcie na oficjalną stronę internetową Kixbox.

stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-1 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-2 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-3 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-4 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-5 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-6 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-8 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-9 stussy-x-krink-x-faceslaces-x-kixbox-2013-fall-winter-collection-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: