- Reklama -NikeNike

Przed Wami krótka seria t-shirtów i kurtek od Stussy x Our Legacy x Denim Tears

Starzy dobrzy znajomi – duet Stussy x Our Legacy, który w ostatnich sezonach dostarczył nam kilka ciekawych kolaboracyjnych projektów, zaprasza do stołu projektowego trzecią ekipę, mianowicie Denim Tears. Owocem tych spotkań i wymiany doświadczeń jest krótka seria odzieży.

W skład ich wspólnej kolekcji wchodzą t-shirty, które nawiązują do miast będących domem dla każdej z marki. CHodzi dokładniej o Laguna Beach, Stockholm oraz Queens. Jednak najważniejszym elementem tego przedsięwzięcia jest kurtka koledżówka Stüssy Workshop. Wykonano ją z czarnej prasowanej wełny i kremowych skórzanych rękawów. Oczywiście nie zabrakło na niej naszywek, emblematów oraz napisów nawiązujących do marek biorących udział w projekcie.

Owoce kolaboracji Stussy x Our Legacy x Denim Tears znajdziecie w ich sklepie online i sklepach stacjonarnych już 3 grudnia. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

lookbook Stussy x Our Legacy x Denim Tears FW21 1 lookbook Stussy x Our Legacy x Denim Tears FW21 2 lookbook Stussy x Our Legacy x Denim Tears FW21 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: