- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylStreetwearStussy zaprojektowało specjalną kolekcję z okazji 30 lecia UNION

Stussy zaprojektowało specjalną kolekcję z okazji 30 lecia UNION

UNION to chyba jeden z najważniejszych streetwearowych sklepów w historii. Wspominamy o nim, ponieważ w tym roku obchodzi swoje 30 lecie działalności. Z tejże okazji Chris Gibbs wraz z ekipą wypuścili kolaboracyjne kolekcje z NOAH NY, AWAKE NY oraz BornxRaised. Dziś do tego zacnego grona dołącza jeszcze większa legenda jaką jest marka Stussy.

Za poniższy lookbook odpowiadał Antosh Cimoszko. Z kolei w rolę modeli wcieli się chłopaki ze sklepów obu firm.

Union, będące centrum wszystkiego, co fajne, wylądowało w Los Angeles w 1991 roku, początkowo jako wspólna przestrzeń z marką Stüssy znanym jako „The Stüssy Union”. Od tamtej pory La Brea nie jest taka sama. W nawiązaniu do tej sytuacji na sklepowych półkach pojawia się ich okazjonalna kolekcja.

Głównym motywem kolekcji jest logo Union Frontman, które pojawia się w świeżych wariacjach na koszulkach z krótkim rękawem. Obok tego w sprzedaży pojawi się szereg t-shirtów z rozmaitymi zdjęciami i grafikami, bluzy z kapturem, sztruksowe spodnie i czapki z daszkiem. Mało? No to szykujcie się jeszcze na ponczo i wycieraczkę.

Nowości z kolekcji Stussy x Union będzie do zgarnięcia z internetowego sklepu streetwearowej marki już 23 lipca. Zatem spieszcie się zapoznać z poniższą galerią zdjęć.

lookbook stussy x union su21 1 lookbook stussy x union su21 2 lookbook stussy x union su21 3 lookbook stussy x union su21 4 lookbook stussy x union su21 5 lookbook stussy x union su21 6 lookbook stussy x union su21 7 lookbook stussy x union su21 8 lookbook stussy x union su21 9 lookbook stussy x union su21 10 lookbook stussy x union su21 11

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: