- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Supersklep.pl (Wiosna/Lato 2013)

Lookbook Supersklep.pl (Wiosna/Lato 2013)

Na naszym rynku streetwearowym dzieje się coraz więcej pozytywnych akcji. Dowodem na to stwierdzenie jest fakt, że kolejny polski sklep rusza z promocją swojego najnowszego, wiosenno-letniego asortymentu.

Dzisiaj mamy okazję sprawdzić świeży lookbook od Supersklep.pl, ale na tym nie koniec zabawy, bowiem do całości dorzucono materiał w postaci zdjęć, a także trwającą prawie minutę video-zajawkę. Trzeba przyznać, że uchwycono tutaj fajną atmosferę (plus za klimatyczną muzykę w tle!).

Warto również dodać, że za oprawę graficzną zadbał jeden z najlepszych artystów związanych z tą kulturą, czyli Krystian Ścigalski znany bardziej pod pseudonimem Why Duck. Jednak to nie wszystkie ciekawostki, bowiem poniższe fotografie możecie dostać w postaci albumu, który dostępny jest w wersji papierowej – może on do Was powędrować jako gratis, podczas składania zamówienia.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to znajdziemy tutaj ubrania wielu marek: Vans, Emerica, Carhartt, Supra czy Volcom. W akcji zobaczymy prawie każdy element garderoby – spory wybór koszulek czy czapek z daszkiem. Do tego dochodzą spodnie, spodenki, bluzy, buty i takie akcesoria jak np. „nerki” i zegarki. Ponadto kilka pozycji zarezerwowanych jest wyłącznie dla kobiet – m.in. sukienki.

Jeśli coś wpadło Wam w oko to zdecydowanie musicie sprawdzić oficjalną stronę internetową Supersklep.pl.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[youtube tP8y1BNu2fA 630 450]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: