Już w połowie sierpnia prezentowaliśmy Wam najnowszą, jesienno-zimową kolekcję jednej z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek na świecie, czyli Supreme. Jak już zapewne wiecie, brand ten oceniany jest bardzo wysoko przez streetwearowe środowisko, do tego stopnia, że sporo fotografów lub magazynów przygotowuje własne editoriale, które ukazują część asortymentu z tego świeżego zestawu odzieżowego.

Dzisiaj przyszła kolej na ekipę z POPEYE (zresztą jest to ich kolejna odsłona ciuchów Supreme). Jak zwykle do czynienia mamy z bardzo klimatycznymi fotografiami, które tworzą świetny materiał promocyjny. Tym razem skupiono się na takich ubraniach jak kurtki, bluzy, koszule czy swetry. Do tego dochodzą jeszcze akcesoria w postaci czapek.

Nie będziemy rozkładać na czynniki pierwsze wszystkich elementów garderoby, gdyż zrobiliśmy to już w poprzednich wpisach. Wszystkich zainteresowanych Supreme, odsyłamy na oficjalną stronę internetową – kliknij tutaj.

supreme-2015-fall-winter-its-calm-g-editorial-by-popeye-2 supreme-2015-fall-winter-its-calm-g-editorial-by-popeye-3 supreme-2015-fall-winter-its-calm-g-editorial-by-popeye-4 supreme-2015-fall-winter-its-calm-g-editorial-by-popeye-5

Reklama
air jordan