- Reklama -NikeNike

Supreme x Blackmeans: połączenie kultury punk z japońskim kunsztem

Supreme, znane z odważnych projektów, podąża ścieżką punkowego subkulturowego radykalizmu w swojej najnowszej, oszałamiającej kolaboracji na zimę 2023.

Tym razem partnerem jest japońska marka Blackmeans, założona w 2008 roku przez Yujiro Komatsu, Tomoko Moriya oraz braci Takamoto i Masatomo Ariga. Specjalizująca się w wyrobach skórzanych, Blackmeans, odwołując się do tradycyjnego japońskiego rzemiosła, interpretuje subkulturę hardcore punk. Brand podchodzi do punkowych podstaw – zwłaszcza skórzanych kurtek i ręcznie naprawianych spodni – z niezwykłą starannością konstrukcji i jakości.

Najnowsza kolekcja, stworzona we współpracy z nowojorską marką na tegoroczną zimę, obejmuje ręcznie malowaną skórzaną kurtkę motocyklową w dwóch kolorach – czarnym i turkusowym, jak również paski do spodni oraz zapalniczkę / kastet. Dochodzą do tego ręcznie naprawiane i łatane bluzy z kapturem oraz spodnie jeansowe, a także longsleeve’y z napisami na rękawach.

Niezapomniane połączenie punku z japońskim rzemiosłem w kolekcji Supreme x Blackmeans na zimę 2023 roku to hołd dla tradycji, opowieść o jakości i wyraz punkowej estetyki.

Premiera kolekcji odbędzie się globalnie 7 grudnia w ich sklepach stacjonarnych oraz online.

Supreme Blackmeans Holiday 2023 1 Supreme Blackmeans Holiday 2023 2 Supreme Blackmeans Holiday 2023 3 Supreme Blackmeans Holiday 2023 4 Supreme Blackmeans Holiday 2023 5 Supreme Blackmeans Holiday 2023 6 Supreme Blackmeans Holiday 2023 7 Supreme Blackmeans Holiday 2023 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: