- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Supreme wydaje kolekcję stworzoną razem z Dickies

Nowojorska legenda streetwearu Supreme wchodzi w kolejną kolaboracje, co jest już małą poniedziałkową tradycją. Tym razem przy jednym stole projektowym zasiadła ekipa kultowego brandu Dickies.

Rezultat ich wielotygodniowych prac jest poniżej prezentowana kolekcja. Zapoznacie się z nią nie tylko poprzez zestaw zdjęć produktowych, ale również poprzez mini lookbook.

Zatem co serwują nam obie strony? W skład wiosennego zestawu wchodzi lekka kurtka z pasem idącym wzdłuż rękawów, a także koszula robocza z kołnierzem i krótkim rękawem. Tuż obok tego zestawu mamy wszystkim znane spodnie 874 oraz szorty. Kropką nad i są paski.

Każda z wymienionych propozycji pojawia się w czterech wersjach kolorystycznych. Możecie powinąć coś dla siebie w kolorze szarym, brązowym, a także czerwonym i zielonym. Wspomniane wyżej zdobiące pasy mamy w kontrastowych barwach.

Drop wspólnej kolekcji Supreme x Dickies odbędzie się już 7 kwietnia. Prezntowane nowości kupicie w ich sklepach stacjonarnych oraz online.

kolekcja supreme dickies ss22 1 kolekcja supreme dickies ss22 2 kolekcja supreme dickies ss22 3 kolekcja supreme dickies ss22 4 kolekcja supreme dickies ss22 5

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: