- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Supreme x Misfits (Wiosna 2013)

Lookbook Supreme x Misfits (Wiosna 2013)

Na początku kwietnia pisaliśmy o ciekawej współpracy pomiędzy nowojorską marką Supreme, a punkową legendą, czyli zespołem Misfits. Wówczas do dyspozycji mieliśmy zaledwie trzy zdjęcia, ale dzisiaj dokładamy do tego newsa dość lookbook, dzięki któremu będziemy mogli dokładnie zobaczyć, jaki tym razem przyszykowano dla nas asortyment.

Przede wszystkim znajdziemy tutaj takie ubrania jak różnego rodzaju koszulki, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Do tego dochodzą jeszcze bluzy zrobione w stylu „crewneck” i czarny klasyczny płaszcz, który mimo wszystko wyróżnia się ciekawą grafiką, umieszczoną na plecach. Uzupełnieniem są zimowe czapki oraz typu snapback i koszula z krótkim rękawem, a także akcesoria w postaci zapalniczek i przypinek.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to datę premiery wyznaczono na 18 kwietnia – wówczas sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Supreme.

Bez_tytułu_2 Bez_tytułu_4 Bez_tytułu_5 Bez_tytułu_6Bez_tytułu_7 Bez_tytułu_8 Bez_tytułu_9 Bez_tytułu_10Bez_tytułu_11 Bez_tytułu_12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: