- Reklama -NikeNike

Supreme x PiL – oto specjalna kolekcja na tegoroczną jesień

Dyrektorzy kreatywni Supreme kolejny raz sięgają do nieoczywistych nawiązań i przedstawiają specjalną kolekcję stworzoną wraz z zespołem PiL.

Po tym, jak rozstał się z Sex Pistols, John Lydon założył w 1978 roku eksperymentalny post-punkowy zespół Public Image Ltd (PiL). Dzięki zmieniającemu się składowi i unikalnemu brzmieniu – łączącemu rock, taniec, folk, pop i dub – PiL jest powszechnie uważany za jednego z najbardziej innowacyjnych zespołów wszechczasów.

Lydon prowadził zespół od samego początku – od debiutanckiego albumu First Issue z 1978 roku i jego następcy, pokrzepiającego Metal Box z 1979 roku – do albumu That What Is Not z 1992 roku, po którym nastąpiła 17-letnia przerwa.

Lydon reaktywował PiL w 2009 roku, intensywnie koncertując i wydając dwa docenione przez krytyków albumy This is PiL w 2012 roku, a następnie What The World Needs Now… w 2015 roku. Lydon, Lu Edmonds, Scott Firth i Bruce Smith — najdłuższy skład w historii zespołu — kontynuuje dziedzictwo PiL do dzisiaj.

Przechodząc już do konkretów związanych z tą limitowaną kolekcją – na sklepowych półkach pojawią się propozycje sięgające do okładek płyt wspomnianego zespołu.

Zobaczycie tu między innymi trencz z czerwoną krata od wewnątrz i z napisami na plecach, a także koszule z małym wzorkiem na całej swojej powierzchni. Do tego dochodzi komplet składający się z koszulki oraz szortów, jak również dwa wzory t-shirtów. Kropką nad i mają być czapki z daszkiem. Rzecz jasna, każda z wymienionych propozycji pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych, więc będzie w czym wybierać.

Premiera prezentowanej kolekcji Supreme x PiL zapowiedziana jest na najbliższy czwartek, to jest na 17 listopada. Nowości dostaniecie zarówno poprzez ich sklepy stacjonarne, jak i poprzez stronę internetową.

PiL Supreme FW22 1 PiL Supreme FW22 2 PiL Supreme FW22 3 PiL Supreme FW22 4 PiL Supreme FW22 5 PiL Supreme FW22 6 PiL Supreme FW22 7 PiL Supreme FW22 8 PiL Supreme FW22 9 PiL Supreme FW22 10 PiL Supreme FW22 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: