- Reklama -NikeNike

Supreme tworzy wspólną kolekcję z True Religion

Na potrzeby tegorocznej zimy, Supreme oraz True Religion odświeżają swoją przyjaźń poprzez kolejną wspólną kolekcję.

Z nadchodzącymi nowościami od wspomnianej dwójki zapoznasz się poprzez poniższy lookbook, jak również zestaw zdjęć produktowych, które znajdziesz w dalszej części wpisu. Co ciekawe, do kolekcji wprowadzono GORE-TEX, dzięki czemu wybrane pozycje są odporne na warunki atmosferyczne.

W skład kolekcji wchodzi kilka propozycji, które przydadzą się podczas chłodniejszych jesienno zimowych dni. Mamy na myśli kurtki z kapturem oraz spasowane do nich spodnie. Do wyboru będziemy mieli wersje w kolorze czarnym i białym, a także rzucającej się w oczy czerwieni oraz klasycznym jeansie. Do tego zestawu będziemy mogli dopasować czapki uszatki z dodatkowym futerkiem.

Tuż obok na sklepowych wieszakach zawisną rozpinane bluzy z kapturem i dresowe spodnie. W tym przypadku sięgnięto po pięć wersji kolorystycznych. Mamy czerń, kolor niebieski i zielony, a także kolory bordowy i brązowy.

Premiera wspólnej kolekcji Supreme x True Religion odbędzie się poprzez ich sklepy stacjonarne oraz w sklepie online. Drop ustawiony jest na 1 grudnia, czyli na najbliższy czwartek.

True Religion Supreme Fall Winter 2022 1 True Religion Supreme Fall Winter 2022 2 True Religion Supreme Fall Winter 2022 3 True Religion Supreme Fall Winter 2022 4 True Religion Supreme Fall Winter 2022 5 True Religion Supreme Fall Winter 2022 6 True Religion Supreme Fall Winter 2022 7 True Religion Supreme Fall Winter 2022 8 True Religion Supreme Fall Winter 2022 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: