- Reklama -NikeNike

Yohji Yamamoto projektuje kolekcję Supreme wokół tematyki TEKKENA

Legendarny japoński projektant Yohji Yamamoto współpracował przez ostatnie miesiące z nowojorską marką Supreme. Rezultatem wymiany pomysłów i zderzenia koncepcji jest poniższa kolekcja, która porusza się w głównej mierze wokół kultowej gry TEKKEN.

Poniżej wrzucamy Wam lookbook z nadchodzącymi propozycjami ekipy z Nowego Jorku, a w dalszej części wpisu poznacie szczegóły premiery i poznacie bliżej poszczególne pozycje.

Na sklepowych półkach pojawi się szereg arcyciekawych propozycji nawiązujących do gry TEKKEN. Mamy tu na myśli lekkie kurtki bomber oraz puchowe rozwiązania sięgające do kolan. Pod kurtki będziemy mogli zarzucić swetry ze słynnymi postaciami z gry na przodzie i napisami na plecach. W oczy rzuci się z pewnością koszula pokryta grafiką z twarzami poszczególnych bohaterów gry, które powtórzono na skatekboardowych deckach. Kropką nad i będzie bluza z kapturem oraz t-shirt z logotypem wspomnianej bijatyki.

Z pozostałych propozycji mamy skórzany zestaw motocyklowy ze spodniami i kurtką Vanson Leather. Ich cechą charakterystyczną jest połączenie pół na pół dwóch projektów w jeden. Do tego dochodzą Baja Jacket w paski i brandingiem na plecach. Warto jeszcze wspomnieć o dwóch wzorach t-shirtów.

Na koniec dodamy, że w najnowszym dropie znajdą się kolaboracyjne buty Dr Martens 1461 3-Eye. Pojawią się one w dwóch wersjach kolorystycznych. Ich projekt nawiązuje do jednego z motywów, które widzieliście na t-shirtach.

Premiera wspólnej kolekcji Yohji Yamamoto x Supreme będzie miała swoją premierę w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online już 22 września. Do tego czasu sprawdźcie dołączone zdjęcia.

Yohji Yamamoto Supreme FW22 0 Yohji Yamamoto Supreme FW22 00 Yohji Yamamoto Supreme FW22 1 Yohji Yamamoto Supreme FW22 2 Yohji Yamamoto Supreme FW22 3 Yohji Yamamoto Supreme FW22 4 Yohji Yamamoto Supreme FW22 5 Yohji Yamamoto Supreme FW22 6 Yohji Yamamoto Supreme FW22 7 Yohji Yamamoto Supreme FW22 8 Yohji Yamamoto Supreme FW22 9 Yohji Yamamoto Supreme FW22 10 Yohji Yamamoto Supreme FW22 11 Yohji Yamamoto Supreme FW22 12 Yohji Yamamoto Supreme FW22 13 Yohji Yamamoto Supreme FW22 14 Yohji Yamamoto Supreme FW22 15 Yohji Yamamoto Supreme FW22 16 Yohji Yamamoto Supreme FW22 17 Yohji Yamamoto Supreme FW22 18 Yohji Yamamoto Supreme FW22 19 Yohji Yamamoto Supreme FW22 20 Yohji Yamamoto Supreme FW22 21 Yohji Yamamoto Supreme FW22 22

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: