- Reklama -NikeNike

Ten C ujawnia jak będzie wyglądała jesienno zimowa kolekcja na 2022 rok

Wprawdzie mamy dopiero początek roku, ale Ten C już teraz ujawnia jak będzie wyglądała ich kolekcja na sezon jesienno zimowy i końcówkę 2022 roku.

Marka założona przez byłego projektanta Stone Island, Paula Harveya i Allesandro Pungettiegoo, wcześniej CP Company, została nazwana na cześć „The Emperor’s New Clothes” (pierwsze litr Ten C) Hansa Christiana Andersona. Swoją kultową pozycję zyskała dzięki połączeniu włoskiego rzemiosła z unikalnymi japońskimi tkaninami.

Ten C aktualizuje swoje podstawowe propozycje w odzieży wierzchniej o ciekawe wariacje kurtek puchowych wykorzystujących OJJ (Original Japan Jersey) i barwiony nylon Tactel. Do tego dojdą kurtki Storm Parka, przeprojektowana kurtka Royal Air Force, kurtki Core Parka, anoraki Windbluse i wiele innych interesujących propozycji. Obok tego znajdziemy bluzy, dzianiny, golfy oraz techniczne spodnie.

Paleta barw, po której się poruszano obejmuje szereg odcieni brązu i koloru beżowego, a także czerń, które przełamano czerwienią, fioletem i pomarańczą.

W oczekiwaniu na premierę jesienno zimowej kolekcji Ten C zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć. Nowości znajdziecie z czasem w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: