- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearZapoznajcie się z letnią kolekcją The Divinities na 2020 rok

Zapoznajcie się z letnią kolekcją The Divinities na 2020 rok

Już kolejny raz wracamy do malutkiej amerykańskiej marki The Divinities, która dopiero teraz otwiera swój sezon letni. Poniżej znajdziecie zestaw studyjnych fotografii z ich nowościami na nadchodzące tygodnie.

W świeżej ofercie znajdziemy sześć nowych koszulek na krótki rękaw, które zostały ozdobione prostymi grafikami i zdjęciami. Na jednej z nich zobaczycie utalentowaną Amy Winhouse, której niestety już z nami nie ma. Do tego dochodzą bawełniane szorty oraz jeansowe spodnie wzorowane na spodniach roboczych stolarza. Na koniec dorzucono jeszcze plażowy ręcznik.

Niestety, ale kolekcja jest dość okrojona, być może jest to spowodowane późnym otwarciem sezonu letniego. Nowości od The Divinities znajdziecie w ich sklepie online już 4 września.

lookbook the divinities su20 1 lookbook the divinities su20 2 lookbook the divinities su20 3 lookbook the divinities su20 4 lookbook the divinities su20 5 lookbook the divinities su20 6 lookbook the divinities su20 7 lookbook the divinities su20 8 lookbook the divinities su20 9 lookbook the divinities su20 10 lookbook the divinities su20 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: