- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearLookbook The Hundreds x CLOT (Lato 2013) | Video

Lookbook The Hundreds x CLOT (Lato 2013) | Video

Chiński sklep CLOT rozpędza się na dobre. Zaledwie kilka dni temu wspominaliśmy Wam o kolaboracji z Undefeated, a już teraz mamy okazję sprawdzić świeżą współpracę z równie popularną marką, czyli The Hundreds.

Ponadto, w tym przypadku w akcji zobaczymy dość obszerny materiał promocyjny, który składa się ze zdjęć oraz trwającej ponad 1,5 minuty video-zajawki. Jeśli chodzi o klimat to lookbook zdecydowanie utrzymany jest w wakacyjnej atmosferze – domówka, basen i grill – wszystko co najlepsze!

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki. Możemy podzielić je na zwykłe t-shirty oraz tank topy, wyposażone w kilka motywów graficznych. Nie zabraknie również polówek, a do tego dochodzą jeszcze krótkie spodenki i 5 panelówki. Dodatkowo jak widać na fotografiach, ciuchy dobrze leżą na płci pięknej.

Co do dostępności tego zestawu to datę premiery wyznaczono na 30 sierpnia. Odwiedzajcie wówczas oficjalną stronę internetową CLOT, ale także np. niemiecki sklep Overkill.

[youtube JInodAL0_dg 630 450]

the-hundreds-clot-lookbook-01 the-hundreds-clot-lookbook-02 the-hundreds-clot-lookbook-03 the-hundreds-clot-lookbook-04 the-hundreds-clot-lookbook-05 the-hundreds-clot-lookbook-06 the-hundreds-clot-lookbook-07 the-hundreds-clot-lookbook-08 the-hundreds-clot-lookbook-09 the-hundreds-clot-lookbook-10 the-hundreds-clot-lookbook-12 the-hundreds-clot-lookbook-13 the-hundreds-clot-lookbook-14 the-hundreds-clot-lookbook-15 the-hundreds-clot-lookbook-16 the-hundreds-clot-lookbook-17

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: