- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook The Hundreds x Grateful Dead (Wiosna 2013)

Lookbook The Hundreds x Grateful Dead (Wiosna 2013)

W pierwszym tygodniu kwietnia wspominaliśmy o współpracy pomiędzy marką The Hundreds i Grateful Dead. Efektem tej kolaboracji jest krótka seria ciuchów, przeznaczona na sezon wiosenny bieżącego roku.

Wówczas dysponowaliśmy tylko fotografiami w plenerze, a teraz dokładamy do tego lookbook w postaci zdjęć, dzięki którym zobaczymy jak te ubrania prezentują się na kimś. Warto również dodać, że jest to limitowana edycja i znajdziemy tutaj praktycznie każdy możliwy asortyment, ponieważ mamy do czynienia z koszulkami, bokserkami, jest także raglan, koszula i katana, a do tego dochodzą jeszcze czapki, buty i różnego rodzaju akcesoria.

Natomiast, jeśli coś wpadło Wam w oko to sprawdźcie oficjalną stronę internetową The Hundreds albo sklep True Clothing.

the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-03-570x712 the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-04-570x380 the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-05-570x380 the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-06-570x380the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-07-570x380 the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-08 the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-09-570x380 the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-10-570x380the-hundreds-x-grateful-dead-collection-lookbook-featuring-jillionaire-major-lazer-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: