- Reklama -NikeNike

The Hundreds i Lee przedstawiają swoją drugą wspólną kolekcję

W ubiegłym roku The Hundreds współpracowało z jedną z najdłużej działających marek odzieżowych w Ameryce, Lee Jeans. Dziś obie strony serwują nam swoją drugą wspólną kolekcję.

W przypadku drugiego zestawu obie strony chciały, aby wszystko było proste, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Chcieli się skupić jedynie na szczegółach.

W ramach tej współpracy stworzono dwa dopasowane zestawy denimowe składające się z kurtek Trucker i luźnych, ciężkich dżinsów. Obie pozycje mają piękne skórzane metki oraz guziki obandowane obiema markami, coś dyskretnego, ale ponadczasowego. Oba zestawy dżinsowe są również dopieszczone wyhaftowanym kwiatowym wzorem. Do wyboru mamy wersje w kolorze niebieskim oraz czarnym.

Obok tego w ich wspólnej ofercie pojawiają się trzy wersje kolorystyczne bluz z kapturem oraz tyle samo t-shirtów. W każdym przypadku umieszczono na nich duże napisy, które pojawiają się z przodu i na tyle danej propozycji.

Nowości z kolekcji The Hundreds x Lee, z którymi zapoznacie się poprzez poniższą galerię zdjęć, znajdziecie w ich sklepie online.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: