- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylTechwearThe North Face zapoznaje nas z kolekcją „Active Trail”

The North Face zapoznaje nas z kolekcją „Active Trail”

The North Face skupia się obecnie nad wprowadzeniem do swoich kolekcji nowej technologii Futurelight. Ostatnio pokazywaliśmy Wam zestaw kurtek Mountain Light Jacket, a dziś zapoznamy Was z nowościami z kolekcji „Active Trail”.

Jak sama nazwa kolekcji wskazuje jest ona bardziej przeznaczona na outdoorowe wypady niż na przebieżki po mieście jak to było w przypadku kilku poprzednich zestawów, o których pisaliśmy w poprzednich postach.

Flagowym produktem opisywanej kolekcji jest kurtka Arque Active Trail Futurelight Jacket, która jest zarówno wodoodporna i wiatroodporna, a zapinamy i rozpinamy ją tylko do połowy. Towarzyszą jej poliestrowe t-shirty z szybkoschnącymi właściwościami, a obok nich widzimy jeszcze spodnie joggery oraz szorty na cieplejsze dni.

Dopełnieniem kolekcji są czapki oraz daszki w kilku wariantach kolorystycznych, jak również buty Oscilate, które zapewniają elastyczność, komfort i wsparcie.

Zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć, a nowości z kolekcji The North Face „Active Trail” szukajcie w ich sklepie internetowym.

lookbook the north face active trail 1 lookbook the north face active trail 2 lookbook the north face active trail 3 lookbook the north face active trail 4 lookbook the north face active trail 5 lookbook the north face active trail 6 lookbook the north face active trail 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: