- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

The North Face Purple Label zapoznaje nas ze swoimi nowościami na nadchodzące miesiące

Przenosimy się do Kraju Wschodzącego Słońca, gdzie tamtejsze The North Face Purple Label, swoją drogą świetna marka, zapoznaje nas ze swoimi nowościami na nadchodzące miesiące.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z bohaterem tego wpisu to na wstępie wyjaśnimy Wam czym jest TNF Purple Label. Jest to japońska linia wyłączona globalnych kolekcji The North Face. Wszystko za sprawą przejęcia przez Eiichiro Hommę (człowiek który stoi za marką nanamica) licencji na markę na Japonię.

Poniższy studyjny lookbook ponownie utwierdza nas w przekonaniu, że jeśli chodzi o zderzenie technicznych materiałów z bardziej modowym i miejski stylem to Purple Label jest w absolutnej czołówce.

Główną rolę w kolekcji będą odgrywały przede wszystkim kurtki. Znajdziemy tu szereg całkowicie różnych propozycji, od puchówek, poprzez parki, kończąc na pulloverach i polarach. Na koniec możemy dorzucić kamizelki. Oczywiście ich właściwości ochronne podkręcono technicznymi rozwiązaniami, jak chociażby GORE-TEX Infinium.

Na zdjęciach Seishi Shirakawy zobaczycie nie tylko świetną odzież wierzchnią, ale również propozycje codziennego użytku. Mamy tu na myśli koszule, longsleeve’y oraz t-shirty. Do tego dochodzą materiałowe spodnie utrzymane w luźnym kroju oraz spodnie dresowe. Kropką nad i wydają się być czapki z daszkiem oraz buty.

Nowości od The North Face Purple Label są niestety dostępne tylko w sklepach w Japonii. Można jednak skorzystać ze sklepów SORA, DeepInside, Digital Mountain, REGGIE SHOP, więc poszukiwanie proxy nie będzie potrzebne.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: