- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

The North Face Purple Label przedstawia swoje nowości na wiosnę i lato 2022

Jedna bardziej oczekiwanych kolekcji właśnie została zaprezentowana. Przed Wami na studyjnych fotografiach wiosenno letnia kolekcja The North Face Purple Label.

TNF Purple Label to co innego niż tradycyjna kolekcja firmy The North Face. Linia utrzymuje bardziej modowy styl, łączący codzienne ubrania i techniczne tkaniny. Jest to spowodowane tym, że japońska linia jest wyłączona globalnych kolekcji, a to za sprawą przejęcia przez Eiichiro Hommę (człowieka, który stoi za marką nanamica) licencji na markę w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Jak sami zauważycie na poniższych zdjęciach – japońska firma kontynuuje luźno skrojoną stylistykę. Oczywiście nie zabraknie technicznych rozwiązań i materiałów, które sprawdzą się podczas pierwszych deszczowych i wietrznych dni wiosny. Oferta nie zamyka się na odzieży wierzchniej, kurtkach i płaszczach, ponieważ na sklepowych półkach zobaczymy jeszcze szereg luźnych spodni, szortów i t-shirtów. Obok tego zobaczymy jeszcze bluzy, longsleeve’y i kamizelki, którym towarzyszą dodatki jak torby i czapki.

Paleta barw jest rozbudowana, ale kilka kolorów jest używanych częściej. Mowa o beżach, odcieniach granatu oraz bieli.

Nowości od The North Face Purple Label są niestety dostępne tylko w sklepach w Japonii. Można jednak skorzystać ze sklepów SORA, DeepInside, Digital Mountain, REGGIE SHOP, więc poszukiwanie proxy nie będzie potrzebne.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: