- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Oto 3 rozdział kolaboracji The North Face x Gucci

Mamy dopiero wrzesień, a zespół designerów utworzony na linii The North Face x Gucci dostarcza nam świeży zestaw swoich propozycji. W trzecim rozdziale ich kolaboracji, na sklepowych półkach zauważycie szalone wzory naniesione na luksusową odzież wierzchnią. Ich inspiracją był kalejdoskop i klimat lat ’70.

W pierwszej kolejności zapoznajcie się z poniższym lookbookiem, który wprowadzi Was w wciąż trwającą współpracę. W dalszej części wpisu dowiecie się szczegółów i sprawdzicie zdjęcia najnowszych propozycji.

lookbook the north face x gucci fa22 0 lookbook the north face x gucci fa22 1 lookbook the north face x gucci fa22 2 lookbook the north face x gucci fa22 3 lookbook the north face x gucci fa22 4

W przeciwieństwie do bardziej rozbudowanego asortymentu z przeszłości, prezentowana kolekcja jest ciut mniejsza. Skupia się przede wszystkim na parkach Sierra z gęsiego puchu, puchowej kamizelce Windjammer oraz nowych modelach, takich jak Mountain Parka i Rough Rider Pant. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcia.

Dla tych, którzy mają dodatkowe kieszonkowe do wydania, w kolekcji znalazły się jeszcze plecaki w cenie 3400 USD i bawełniane płaszcze wycenione na 2750 USD. Ceny są takie same jak w poprzednich dwóch kolekcjach (czytaj: drogie i wysokie).

Kolekcja obraca się wokół etosu samopoznania, wyrażania siebie i ducha eksploracji we wszystkich jego formach. W tych mocnych i wyrazistych barwach wyrażanie siebie nie powinno być raczej trudnym zadaniem.

Wspólna kolekcja The North Face x Gucci jest już dostępna w ich sklepie online. Udanych zakupów (lub tylko oglądania).

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: