- Reklama -NikeNike

Oto lookbook z kolaboracyjną kolekcją thisisneverthat x New Balance

Przed Wami zestaw fotografii tworzących lookbook z jesienną kolekcją powstałą we współpracy na linii thisisneverthat x New Balance.

Motywem przewodnim i główną inspiracją przy tym przedsięwzięciu był tradycyjny, poranny jogging prezydenta Stanów Zjednoczonych w towarzystwie jego ochrony.

Zespół starych dobrych znajomych, jeśli można tak to nazwać po kilku kolaboracyjnych projektach, zasiadł przy jednym stole raz jeszcze. Owocem ich tegorocznej współpracy jest mini kolekcja biegowa na sezon jesienny, która obejmuje szorty, t-shirty, jak również bluzy i lekkie kurtki. Temu wszystkiemu towarzyszą czapki.

Jednak centralnym punktem kolekcji wydają się być dwie sylwetki butów.

Nadchodząca kolaboracja wydaje się być mocnym i ważnym wydarzeniem, ponieważ wprowadza ona długowyczekiwany model New Balance 1906R, hybrydy łączącej podeszwę z modelu NB2002R oraz cholewkę z New Balance 1906SC. Drugą częścią tego zestawu są wspomniane New Balance 2002R. 

Prezentowany zestaw thisisneverthat x New Balance „Downtown Run” będzie dostępny w przyszłym tygodniu na stronie internetowej koreańskiej marki. Ogólnoświatowy drop w New Balance i u wybranych sprzedawców nastąpi w przyszłym miesiącu.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: