- Reklama -NikeNike

Thom Browne powraca na koniec roku z footballową kolekcją

Thom Browne powraca do nas ze swoją coroczną kolekcją skupioną wokół amerykańskiego footballu, który przy okazji Święta Dziękczynienia cieszy się sporym zainteresowaniem.

Sesja zdjęciowa przy tej footballowej kolekcji odbyła się bezpośrednio na boisku, trybunach i stadionie, co tylko podkreśla jej charakter. Za zdjęcia, które zobaczycie poniżej odpowiadał Andrew Jacobs.

„Football w Święto Dziękczynienia, to już tradycja Thoma Browne” – czytamy w notatkach z kolekcji. „Drużyna granatowa, drużyna szara, miło Was znowu widzieć.”

Amerykański projektant tym razem łączy podstawowe sylwetki z poprzednich sezonów ze zaktualizowanym podejściem do tradycyjnych rozwiązań projektowych marki.

Na sklepowych półkach pojawiają się nowe footballowe parki. Ciekawą propozycją jest zestaw siateczkowych koszulek na wzór tych, które widujemy na zawodnikach podczas ich występów na zielonej murawie. Dopełnieniem kolekcji są szaliki oraz ocieplacze, który z pewnością przydadzą się podczas chłodnych jesiennych wieczorów. Ciekawostką przy tym projekcie jest plecak w kształcie piłki w kolorze brązowym. Kropką nad i wydaje się być zestaw butów, zarówno w niskiej, jak i wysokiej sylwetce.

Po tym jak zapoznasz się z poniższą galerią zdjęć z footballowi kolekcją Thom Browne, możesz śmiało udać się do jego sklepu online po coś dla siebie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: