- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Tommy Hilfiger już teraz ujawnia swoją wiosenną kolekcję na 2022 rok

Wprawdzie mamy jeszcze grudzień, ale Tommy Hilfiger już teraz ujawnia nam swoją wiosenną kolekcję na 2022 rok. Z poszczególnymi propozycjami zapoznacie się poprzez studyjne fotografie, które wklejamy poniżej.

Nie da się ukryć, że stylistyka Prep powoli powraca na ulice, zresztą zerknijcie na propozycje Aime Leon Dore, Noah czy Rowing Blazers. Wszystkie te brandy swoje inspiracje czerpią garściami z nostalgii za kolekcjami Tommy’ego Hilfigera. Z kolei marka co sezon powraca z czymś nowym, ale jednocześnie nie zapomina o swoich korzeniach.

Zatem co zobaczymy na sklepowych półkach podczas przyszłorocznej wiosny?

To co rzuca się w oczy to garnitury z jerseyu, wygodniejsze i mniej sztywne w porównaniu do klasycznych rozwiązań. Obok tego zauważycie spodni chino w zdecydowanie szerszych i luźniejszych krojach, które zestawiono z bluzami, kurtkami koledżówkami oraz płaszczami. A to tylko ułamek tego co zobaczymy na sklepowych półkach już za kilka tygodni.

Paleta barw, po której poruszali się projektanci obejmuje w głównej mierze odcienie kremu i beżu, którym towarzyszy zgniła militarna zieleń, pomarańcz i szarość.

W oczekiwaniu na pierwsze dostawy na spokojnie zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: