- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Tommy Hilfiger i BAPE wypuszczają drugą wspólną kolekcję swoich marek Tommy Jeans x AAPE

O pierwszej wspólnej kolekcji marek Tommy Jeans x AAPE pisaliśmy w lipcu 2020 roku. Dziś przedstawiciele brandów Tommy Hilfiger i BAPE informują, że już niedługo na sklepowych półkach zobaczymy ich drugi wspólny projekt.

Przed Wami zestaw kilkunastu fotografii oraz krótkie klimatyczne video utrzymane w skateboardowym klimacie. Dzięki nim zapoznacie się z ich nadchodzącą wielkimi krokami kolekcją. Na potrzeby kampanii promocyjnej w rolę modeli wcielili się skaterzy Lucinda Jacobson, Kyota Umeki, Hank Korsan oraz Brandon Scott James.

Drugie przedsięwzięcie wspomnianych wyżej marek przynosi nam szereg ciekawych propozycji, które bazują na wariacji związanej z logotypami obu marek oraz wykorzystaniu barw oraz motywów ich własnych kolekcji. Widzimy chociażby głowę małpki w granatowo biało niebieskim logotypie menswearowngo brandu. Dochodzi do tego jeszcze autorski wzór kamuflażu japońskiej marki.

W sklepach zobaczymy puchowe kurtki, katany, kamizelki i polary, a także bluzy, również te z kapturem. Obok nich w sprzedaży pojawią się czapki, longsleeve’y oraz t-shirty. Kropką nad i wydają się być wspólnie zaprojektowane skateboardowi decki.

Premiera wspólnej kolekcji Tommy Hilfiger i BAPE, a raczej i marek własnych – Tommy Jeans x AAPE, przewidziana jest na 14 stycznia.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: