- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearTurbokolor przedstawia swoją jesienno zimową kolekcję na 2019 rok

Turbokolor przedstawia swoją jesienno zimową kolekcję na 2019 rok

Już dawno nie odwiedzaliśmy naszego rodzimego podwórka, ale jak Turbokolor przedstawia swoje nowości to z miejsca odpalam zakładkę „nowy wpis”. Przed Wami lookbook prezentujący nowości na sezon jesienny i zimowy bieżącego roku.

Pomimo tego, że kolekcja przeznaczona jest na zimniejszą połowę roku, Paweł Swanski (założyciel marki) i reszta chłopaków serwują nam spory zestaw koszulek z napisami i grafikami jego autorstwa. Oczywiście nie braknie różnego typu bluz, od longsleeve’ów po te z kapturem. Do tego doszły spodnie dresowe i czapki na zimę. Część z wymienionych pozycji pojawia się w kilku wersjach kolorystycznych.

Sesja zdjęciowa do najnowszego katalogu odbyła się w starej siłowni i sali gimnastycznej co nadało bardzo ciekawego klimatu.

Zapoznajcie się z galerią zdjęć, którą załączamy poniżej. Jeśli coś Wam wpadnie w oko to udajcie się do internetowego sklepu Turbokolor po coś dla siebie.

lookbook turbokolor fw19 1 lookbook turbokolor fw19 2 lookbook turbokolor fw19 3 lookbook turbokolor fw19 4 lookbook turbokolor fw19 5 lookbook turbokolor fw19 6 lookbook turbokolor fw19 7 lookbook turbokolor fw19 8 lookbook turbokolor fw19 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: