- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Turbokolor x UXA (Lato 2013) | Video

Lookbook Turbokolor x UXA (Lato 2013) | Video

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów polskiej marki Turbokolor. W sieci pojawiła się właśnie trwająca pół minuty video-zajawka, która zwiastuje najnowszą współpracę  z… amerykańską firmą UXA – jej właścicielem jest Peter Huynh, artysta trwale związany ze sceną skateboardingu.

Warszawę i Nowy Jork dzielą setki kilometrów, ale jak widać odległość nie jest tutaj żadną przeszkodą. Dzięki wspólnemu połączeniu sił, w akcji zobaczymy świeżą kolekcję noszącą nazwę Predators Camo Pack, przeznaczoną na lato tego roku. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim jest tutaj popularny motyw kamuflażu – w tym przypadku tygrysi. Wzór ten pojawia się na każdym elemencie garderoby.

Mimo że sam asortyment nie jest zbyt duży, to w tym przypadku zdecydowanie postawiono na jakość a nie na ilość. Do wyboru będziemy mieli krótkie spodenki, coś na wzór marynarki, koszulki oraz czapki z daszkiem. Warto również wspomnieć o samym filmiku. Uchwycono tutaj świetny klimat, a od strony muzycznej również jest dobrze – odpowiada za nią Auer.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność, to już dzisiaj możecie rozglądnąć się za tym zestawem odzieżowym. Przede wszystkim sprawdźcie oficjalną stronę internetową Turbokolor oraz UXA.

[vimeo 69484917 630 450]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: