- Reklama -NikeNike

Duet Jordan Brand x Two 18 wydaje wspólną kolekcję odzieży

Kilka tygodni w sprzedaży pojawiły się limitowane Air Jordan 2 Low, za projekt których odpowiadał duet Two 18 x Jordan Brand. Okazuje się, że to nie było ostatnie słowo wspomnianej dwójki, ponieważ za kilka chwil zadebiutuje ich wspólna kolekcja odzieży.

Marka Jordan współpracuje ze sklepami partnerskimi z najciekawszych pod względem kulturalnym miejsc na świecie. Promuje wyjątkowe sklepy sprzedające sneakersy oraz społeczności z nimi związane, od Detroit po Południową Afrykę i Filipiny.

Przez współpracę ze sklepem sneakersowym Two 18 z Detroit amerykańska marka chce pokazać, że doskonałość rodzi się ze społeczności. Za sprawą fasonów inspirowanych dumą z rodzinnego miasta Two 18 łączy różne światy, by pokazać, że moda to styl życia i uniwersalny język.

Na kolekcję składa się zaledwie kilka pozycji. Jest to między innymi t-shirt z efektem sprania na całej powierzchni, który nadaje jej wyblakły wygląd. Całość zdobią luksusowe detale w postaci subtelnego logo i oryginalnego nadruku. Do wyboru mamy wersję w bieli i w kolorze niebieskim. Tuż obok mamy miękkie i wygodne spodenki, bluzę z niezwykle miękkiej dzianiny i spasowane do niej dresowe spodnie.

Premiera wspólnej kolekcji Two 18 x Jordan Brand odbędzie się poprzez Nike SNKRS w dniu 6 stycznia.

Lookbook Two 18 x Jordan Brand Spring 23 1 Lookbook Two 18 x Jordan Brand Spring 23 2 Lookbook Two 18 x Jordan Brand Spring 23 3 Lookbook Two 18 x Jordan Brand Spring 23 4 Lookbook Two 18 x Jordan Brand Spring 23 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: