- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Ugmonk x Ebbets Field Flannels (Wiosna 2013)

Lookbook Ugmonk x Ebbets Field Flannels (Wiosna 2013)

Dwie marki – Ugmonk i Ebbets Field Flannels wspólnie połączyły siły, by wydać mini-kolekcję, która nosi nazwę Ampersand Baseball Hats i w zasadzie opiera się na jednym elemencie garderoby – mianowicie na czapce z daszkiem. Ponadto, chyba nikogo nie zaskoczymy stwierdzeniem, że motywem przewodnim był tutaj taki sport jak baseball.

Ale oprócz „suchych” fotografii, do promocji tego produktu włączono jeszcze lookbook w postaci zdjęć. Natomiast, jeśli chodzi o samo nakrycie głowy, to dostępne są tutaj dwie wersje kolorystyczne: szaro-czerwona i szaro-granatowa. Oba wydania wyposażone są w duże logo, umieszczone na przodzie. Całość uzupełnia regulacja.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Ugmonk – tam również dostępna jest opcja kupna.

navy31 navy91 Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats”-4 Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats”-8hat_banner1 Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats” Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats”-1Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats”-3 Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats”-10 Ugmonk-X-Ebbets-Field-Flannels-“Ampersand-Baseball-Hats”-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: