- Reklama -Nike Air Force 1 Low SkeletonNike Air Force 1 Low Skeleton
Strona głównaStylStreetwearUndefeated zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją

Undefeated zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją

Undefeated jest kolejnym streetwearowym brandem, który zapoznaje nas ze swoimi pierwszymi propozycjami na sezon jesienny bieżącego roku.

Podobnie jak to było przy poprzednich kilku lookbookach, tak i teraz ekipa zebrała się w studio. Chłopaki zaprezentowali zestaw dresowy z bluzami z kapturem i spodniami. Obok tego widzimy longsleeve’y oraz t-shirty z grafikami. W ich towarzystwie widzimy kamizelki, spodnie oraz zestaw czapek z daszkiem. Każda z pozycji pojawia się oczywiście w kilku wersjach kolorystycznych. Będą to głównie szarość, czerń, kolor niebieski i czerwony.

Nowości z pierwszego dropu Undefeated są już dostępne w ich sklepie internetowym. Zanim się tam udacie to zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Lookbook Undefeated FA21 1 Lookbook Undefeated FA21 2 Lookbook Undefeated FA21 3 Lookbook Undefeated FA21 4 Lookbook Undefeated FA21 5 Lookbook Undefeated FA21 6 Lookbook Undefeated FA21 7 Lookbook Undefeated FA21 8 Lookbook Undefeated FA21 9 Lookbook Undefeated FA21 10 Lookbook Undefeated FA21 11 Lookbook Undefeated FA21 12 Lookbook Undefeated FA21 13 Lookbook Undefeated FA21 14 Lookbook Undefeated FA21 15 Lookbook Undefeated FA21 16

- Reklama -nike sb dunk low mummy
- Reklama -nike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: