- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearOto druga część kolaboracyjnej kolekcji Undefeated x Neighborhood

Oto druga część kolaboracyjnej kolekcji Undefeated x Neighborhood

Pomimo dzielącej obie firmy ogromnej odległości i Oceanu, duet Undefeated x Neighborhood wchodzi w drugą kolaborację w ostatnich miesiącach. Pierwszą część kolekcji mogliście poznać w lutym bieżącego roku.

Obie strony tym razem skupiły się nie tylko na odzieży, ale również na obuwiu bazującym na modelu adidas ZX 8000, ale to opowieść na inny post. Dziś skupimy się jedynie na ciuchach. W ofercie pojawi się zaledwie kilka pozycji, a będą to dwa wzory t-shirtów oraz jeden longsleeve. Każda z propozycji będzie osiągalna w czarnej i białej wersji. Wszystko bazuje na prostych grafikach i kontrastowych napisach.

Kolekcja Undefeated x Neighborhood zatytuowana „Someday This Pain Will Be Useful” pojawi się w sprzedaży już 16 kwietnia. Nowości będą do zgarnięcia w internetowym sklepie japońskiej marki i zapewne w ofercie ekipy z Kalifornii. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami i krótkim video.

lookbook undefeated x neighborhood sp21 1 lookbook undefeated x neighborhood sp21 2 lookbook undefeated x neighborhood sp21 3 lookbook undefeated x neighborhood sp21 4 lookbook undefeated x neighborhood sp21 5 lookbook undefeated x neighborhood sp21 6 lookbook undefeated x neighborhood sp21 7 lookbook undefeated x neighborhood sp21 8 lookbook undefeated x neighborhood sp21 9 lookbook undefeated x neighborhood sp21 10

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: