- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Undefeated przedstawia trzeci drop swojej wiosennej kolekcji

Kalifornijski brand Undefeated właśnie się rozpędził na dobre. Po pierwszym i drugim dropie ich wiosennej kolekcji, mamy przyjemność zaprezentować ich trzecią część prpopzycji.

Przy poprzednich dostawach projektanci marki UNDFTD skupiali się na militarnej stylistyce, teraz idą w całkowicie innym kierunku. Powracają do tematyki sportowej, a motywem przewodnim był baseball. Stąd w kolekcji rozpinane koszulki na wzór tych baseballowych, ale w ulicznej stylistyce. Konstrukcja opiera się na zamszu, a na przodzie umieszczono ogromny napis z nazwą marki. Dochodzą do tego lekkie kurtki baseballówki. Dopełnieniem kolekcji wydaje się być zestaw czapek oraz koszulek, na których umieszczono grafiki związane z tym popularnym w Ameryce sportem. Paleta barw porusza się po zestawie obejmującym granat, kolor niebieski, czarny i pożółkłą biel.

Premiera trzeciego dropu wiosennej kolekcji Undefeated w ich sklepie online została ustawiona na 11 marca. Zanim tam zajrzycie to obadajcie dokładnie poniższe foty.

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: