- Reklama -NikeNike

uniform experiment wydając nową kolekcję wchodzi również w grafficiarską kolaborację z fragment design

W tym wpisie poznacie nie tylko obszerną wiosenno letnią kolekcję japońskiej marki uniform experiment, ale również ich specjalny projekt, który powstał wraz z ekipą fragment design. To jednak nie dziwi, ponieważ samo UE powstało z inicjatywy Hirofumiego Kiyonagi oraz właśnie Hiroshiego Fujiwary, twórcy fragment.

W ramach prezentowanej kolekcji na sklepowych półkach zobaczymy również zestaw, który zawiera prace legendarnego artysty graffiti, Dondi White (Donald „Dondi” White / 1961-1998) we współpracy z Fragment Design.

W latach 80-tych Dondi, obok Futury, Keitha Haringa, Jean-Michela Basquiata i Fab Five Freddy’ego, przyciągał uwagę jako niezwykły artysta graffiti. Przyjrzyjcie się raz jeszcze jego śladom w tym oryginalnym filmie.

W skład tej mini kolekcji wchodzi lekka kurtka Coach Jacket z grafiką przedstawiającą złożone do modlitwy dłonie, którą widać na plecach. Ten sam motyw pojawił się ponadto na koszulach. Obok tego w ofercie zawarto bluzy, również te z kapturem oraz longsleeve’y, które ozdobiono pracami Dondi’ego. Każda z pozycji pojawiła się w dwóch wersjach kolorystycznych.

Jeśli byłbyś nimi zainteresowany to radzimy się spieszyć, ponieważ poszczególne elementy już się wyprzedały. Zerknij do ich sklepu online i sprawdź czy jest coś dla Ciebie.

Co do samego uniform experiment to pośród nowości na nadchodzące półrocze to nie znajdziecie nic nad wyraz ekstremalnego i dziwnego. Są to racze propozycje stonowane i czasami delikatnie ozdobione nazwą lub logotypem marki.

W ofercie umieszczono praktycznie wszystko, od różnego typu spodni, poprzez bluzy, longsleeve’y oraz koszule, kończą na lekkich kurtkach i katanach, które przydadzą się podczas chłodniejszych wieczorów. Paleta barw jest równie spokojna i obejmuje w głównej mierze czernie, biele, szarości i granaty. Zresztą sami zerknijcie na dołączoną galerię zdjęć.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji uniform experiment szukajcie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: