- Reklama -NikeNike

Christophe Lemaire i jego UNIQLO U wchodzą w sezon wiosenno letni

Na ekranach swoich urządzeń widzicie właśnie kluczowe pozycje z wiosenno letniej oferty UNIQLO U, która już niedługo wpadnie na sklepowe półki.

Za kolekcje UNIQLO U odpowiada dyrektor artystyczny Christophe Lemaire, który wnosi swój talent i wiedzę o luksusowych projektach prosto z centrum badawczo rozwojowego w Paryżu. Jego zadaniem (już od kilku dobrych sezonów) jest na nowo zdefiniować markę i wynieść ją na wyższy poziom.

Dzięki poniższym studyjnym zdjęciom poznacie bliżej szereg propozycji na sezon przejściowy, który charakteryzuje się często zmiennością pogody i zaskakującymi warunkami atmosferycznymi. Te ponadczasowe u uniwersalne elementy garderoby są zarówno funkcjonalne, jak i wszechstronne. Jeden element może dopełnić szereg różnych stylizacji.

Nadchodzący zestaw korzysta z dyskretnej palety barw, która w dużej mierze obejmują odcienie bezów, brązów i szarości. W ramach dopełnienie wprowadzono ponadto kolor śliwkowy, zieleń oraz klasyczną czerń.

W ofercie znajdziecie między innymi płaszcz, koszulę roboczą i katanę, jak również koszule, połówki oraz dzianiny. Do wymienionych pozycji możecie dopasować spodnie w kilku różnych krojach. Na cieplejsze dni zaprojektowano nowe koszulki oraz szorty.

Premiera kolekcji UNIQLO U na stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym ustawiona jest na 16 lutego.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: