- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearSprawdź najświeższą kolekcję Uniqlo U na tegoroczną wiosnę i lato

Sprawdź najświeższą kolekcję Uniqlo U na tegoroczną wiosnę i lato

Widoczna tu kolekcja wyznacza 10 lecie istnienia linii Uniqlo U. Najświeższy zestaw propozycji na tegoroczną wiosnę i lato powstał przy udziale dyrektora artystycznego Christophera Lemaire’a.

Okazjonalna kolekcja została zaprojektowana tak, aby stworzyć poczucie światła i wolności po długiej zimie w zamknięciu. To co charakteryzuję świeży zestaw propozycji to absolutny minimalizm i oszczędność w formie. Znajdziemy tu wszystko to czego potrzebujemy na codzień i nic poza tym, bez ekstrawagancji i niepotrzebnych rozwiązań, absolutne podstawy. Japońska marka oferuje zdrowe połączenie funkcjonalności, praktyczności i użyteczności. Proste i klasyczne style pozostają głęboko zakorzenione w DNA linii i zostały ponownie przerobione przy użyciu klasycznej bawełnianej popeliny i twillu, a dzianiny 3D zostały wykonane ze świeżej mieszanki lnu i bawełny.

Poszczególne pozycje takie jak spodnie, koszulki i t-shirty, jak również koszule oraz szorty na cieplejsze dni, poruszają się po palecie barw obejmującej neutralne kolory ziemi, które zestawiono z jaśniejszymi odcieniami, aby stworzyć poczucie odnowienia natury.

Nowości z kolekcji Uniqlo U znajdziecie w ich sklepie online już od 28 stycznia, a do tego czasu zapoznajcie się dokładniej z dołączoną galerią zdjęć.

lookbook Uniqlo u ss21 1 lookbook Uniqlo u ss21 2 lookbook Uniqlo u ss21 3

lookbook Uniqlo u ss21 4 lookbook Uniqlo u ss21 5 lookbook Uniqlo u ss21 6 lookbook Uniqlo u ss21 7 lookbook Uniqlo u ss21 8 lookbook Uniqlo u ss21 9 lookbook Uniqlo u ss21 10 lookbook Uniqlo u ss21 11 lookbook Uniqlo u ss21 12 lookbook Uniqlo u ss21 13 lookbook Uniqlo u ss21 14 lookbook Uniqlo u ss21 15

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: